Розпорядження голови ради

М’ЯКОТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24.05.2018 року                                   с.М’якоти                                            № 11

Про вивчення пропозицій щодо

ініціювання добровільного об’єднання

територіальних громад та її

громадське обговорення

Відповідно до частини 2 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням звернення Плужненського сільського голови:

1. Виконавчому комітету вивчити звернення (пропозицію) Плужненського сільського голови про добровільне об’єднання територіальних громад та подати відповідні пропозиції.

2. Відповідно до  Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням  29 сесії М’якотівської  сільської ради VII скликання  №13 від 22 травня 2018 року, провести у період з 24 травня 2018 року по 08 червня 2018 року  громадське обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад  шляхом  вуличних зустрічей з  жителями села Мала Радогощ, зборів жителів сіл Велика Радогощ, Закриничне  в Великорадогощанському  сільському клубі, села М’якоти в М’якотівському сільському будинку культури, села Добрин в сільському клубі с.Добрин зустрічей з трудовими  колективами   та  громадське обговорення  в приміщенні М’якотівському сільському будинку культури .

3. У 8-денний термін оприлюднити повідомлення про громадське обговорення пропозиції Плужненської сільської  ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад на дошках оголошень та офіційному сайті сільської ради ,  встановити 08 червня 2018 року граничним терміном   для надання зауважень та пропозицій з моменту оприлюднення повідомлення.

4. Призначити відповідальних осіб з організації проведення на території М’якотівської сільської ради громадського обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

Лукащук С.В.секретаря  М’якотівської  сільської ради

Збаровського В.М. депутата  М’якотівської сільської ради

5. Після завершення громадських  обговорень , обробки пропозицій та зауважень, включити до порядку денного  чергової сесії  М’якотівської сільської ради питання про добровільне об’єднання територіальної громади сіл  М’якотівської сільської ради в Плужненську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Плужне  Хмельницької області.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

М’якотівський  сільський  голова                                 С.А.Залєвський